MÖBLER / Bord / Slagbord 10706059
nr 1070 6059
Slagbord
rokokostil, Bemålat, djup: 90 längd: 47 + 66x2
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 21 november 2016
kl 19:34:03
18/11 19:38:20
1.000 kr
21/11 19:29:03